Ogłoszenie oferta pracy

Dyrektor

Samodzielnego Publicznego Zespołu
Przychodni Specjalistycznych we Włocławku

ogłasza

nabór na kandydata na stanowisko Asystenta analityki medycznej

Stanowisko: Asystent analityki medycznej

Miejsce pracy: Samodzielny Publiczny Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku ul.

                            Szpitalna 6a

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Praca w dni od poniedziałku do piątku w godzinach 7.25-15.00 lub 8.25-16.00

Oczekiwania wobec kandydatki/kandydata

 - wykształcenie wyższe kierunkowe,

 -  posiadanie aktualnego prawa wykonywania zawodu,

-   mile widziane uprawnienia diagnosty  laboratoryjnego

Zakres obowiązków

- wykonywanie analiz,

- autoryzowanie wyników badań,

- przestrzeganie procedur laboratoryjnych

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie,

- pracę w przyjaznej atmosferze,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Wymagane dokumenty

- życiorys (CV),

- dokumenty potwierdzające wykształcenie, posiadane kwalifikacje i doświadczenie zawodowe,

- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania związanego z rekrutacją o następującej treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2019r. poz. 1781)”

Termin i miejsce składania dokumentów