Informacja dla pacjentów

W związku z przejściowymi trudnościami, wynikającymi z przeprowadzanego remontu i wymianą aparatów rentgenowskich w Pracowni Diagnostycznej SPZPS we Włocławku ul. Szpitalna 6a od dnia 12.11.2020 roku wstrzymano tymczasowo wykonywanie zdjęć rtg.

Pacjenci w trybie stabilnym proszeni są o kontakt telefoniczny do naszej Pracowni tel: 54 41 65 365 lub 377 w godzinach 7.30 - 15.00 w celu zapisania się na listę oczekujących na badanie.

Dokładamy wszelkich starań aby uruchomienie Pracowni rtg odbyło się w jak najszybszym terminie.

 

Informacja dla pacjentów.pdf

 

Ogłoszenie

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Przychodni Specjalistycznych

we Włocławku

 

 pilnie poszukuje lekarzy specjalistów lub w trakcie specjalizacji w następujących dziedzinach:

- okulistyki dziecięcej,

- ortopedii dziecięcej,

- otolaryngologii dziecięcej,

- psychiatrii dziecięcej,

- endokrynologii i diabetologii dziecięcej,

- pulmonologii dziecięcej,

- okulistyki,

- neurologii,

- kardiologii,

- reumatologii,

- alergologii,

- onkologii,

- pulmonologii,

- rehabilitacji,

- dermatologii,

- diabetologii,

- endokrynologii,

-radiologii

 

Oferujemy dogodne formy zatrudnienia, elastyczny czas pracy/udzielania świadczeń zdrowotnych i atrakcyjne warunki finansowe.

 

Podanie, CV, kserokopię dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgodny na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania związanego z rekrutacją o następującej treści:

 „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r.     o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. z 2019r. poz. 1781”,

 należy składać w  Samodzielnym Publicznym Zespole Przychodni Specjalistycznych we Włocławku ul. Szpitalna 6a, 87-800 Włocławek lub na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30 października 2020r.

Ograniczenie działalności

W celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COVID-19 wprowadzono następujące ograniczenie działalności:

  • pacjentom poradni udzielane są teleporady, wystawiane e-recepty oraz e-zwolnienia,
  • pacjent umawiany jest na osobną wizytę, gdy w ocenie lekarza stan jego zdrowia i zakres wykonywanych niezbędnych czynności tego wymagają,
  • pracownie diagnostyczne i laboratoria wykonują pacjentom badania po uprzednim telefonicznym wyznaczeniu terminu - data i godzina

Publish modules to the "offcanvas" position.