Ograniczenie działalności - koronawirus.

W celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COVID-19, zgodnie z zaleceniami Centrali NFZ w Samodzielnym Publicznym Zespole Przychodni Specjalistycznych wprowadzono ograniczenie działalności do niezbędnego minimum.

W razie potrzeby udzielane będą, pacjentom poradni SPZPS, tylko porady specjalistyczne w formie teleporady, wystawiane e-recepty oraz e-zwolnienia. Personel rejestracji poradni i przychodni zobowiązany jest skontaktować się telefonicznie z zarejestrowanym na dany termin pacjentem. Następnie, w zależności od okoliczności, wyznaczyć termin udzielenia teleporady lub przełożyć termin wizyty. W sytuacji kiedy jest to niezbędne, w ocenie udzielającego świadczenie, pacjent zostaje umówiony na konkretną godzinę do poradni.

Pracownie diagnostyczne i laboratoria wykonywać będą badania tylko w przypadkach pilnych lub uzasadnionych z innych powodów zagrażających zdrowiu i życiu, grożących powikłaniami i uszczerbkiem na zdrowiu.

Zawieszone zostaje wykonywanie świadczeń z zakresu: fizjoterapii ambulatoryjnej, rehabilitacji dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego w oddziale dziennym, świadczenia dzienne psychiatryczne, świadczenia stomatologiczne.

Świadczenia udzielane będą tylko do godziny 15.00, w wyjątkowych sytuacjach w godzinach popołudniowych.

Powyższe ograniczenia obowiązują do 31 marca 2020 roku z możliwością przedłużenia.

 

Uwaga Pacjenci !!!

Uwaga Pacjenci !!!

 

 W związku z zagrożeniem epidemią KORONAWIRUSA COVID-19/ SARS-COV-2 zostają wprowadzone nadzwyczajne rozwiązania dotyczące przyjęć Pacjentów w Samodzielnym Publicznym Zespole Przychodni Specjalistycznych we Włocławku.

 

  • REJESTRACJA PACJENTÓW TYLKO TELEFONICZNA
  • PACJENTOM UDZIELANE BĘDĄ TELEPORADY W GODZINACH PRACY PRZYCHODNI
  • W SYTUACJI, KIEDY JEST TO NIEZBĘDNE PACJENT ZOSTANIE UMÓWIONY NA KONKRETNĄ GODZINĘ DO LEKARZA
  • NIE NALEŻY ZGŁASZAĆ SIĘ PO RECEPTY - PROŚBĘ O PRZEPISANIE LEKÓW DO KONTYNUACJI LECZENIA NALEŻY ZGŁOSIĆ TELEFONICZNIE

 

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo zwracamy się z prośbą o zastosowanie się do zaleceń!

Życzenia Świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzymy wszystkim naszym Pacjentom, Partnerom i Sympatykom, szczęścia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i sukcesów w pracy zawodowej.

 

Publish modules to the "offcanvas" position.